Makparsan ltd. şti. kurulduğu 1992 yılından bu güne kadar ” kaliteli ürün – iyi hizmet ” ilkesinden ödün vermeden her geçen sene hedef çizgisini daha da yukarılara taşımış bir firmadır. Firmamız Otomotiv yan sanayi sektörü içerisinde olup oto makas yedek parçaları, dorse yedek parçaları, traktör pimleri, cıvata ve bağlantı elemanları gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Güven, istikrar ve kalitenin ön plana çıkarıldığı bir yapı çerçevesinde ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir. Müşterilerimizin isteklerini de göz önünde bulundurarak, eksiksiz stok ve hızlı ürün sevkiyatını temel prensip olarak kabul etmiştir.

Bugünkü geldiğimiz noktada; Kazandığımız başarının, benimsediğimiz ilkeler kadar tecrübeli personelimizin de özverili çalışmalarının önemi büyüktür. Bu gerçeğin yanı sıra bize inanan güvenen ve destek veren müşterilerimizin başarılarımıza olan katkılarının da farkındayız.Firmamız bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da ilkelerine ve sıkı sıkıya bağlı olduğu değerlerinden kopmadan yoluna devam edecektir.

Misyonumuz

Güvenilir ve istikrarlı kimliğinden ödün vermeden kaynaklarını etkin kullanarak, paydaşlarına değer katan sanayici olmak.

Vizyonumuz

Farklılıklar yaparak otomotiv yedek parça ve başka sektörlerde de adından söz edilir firma olmak.

Politikamız
Müşteri odaklı bir anlayış içerisinde
Çalışan ve tedarikçilerimizin ortak paydaları
En verimli ve ekonomik şekilde
Müşterinin istediği kaliteye uygun olarak
İstenilen termin süresi içerisinde
Degerlerimiz
Güven
İstikrar
Dürüstlük
Takım Ruhu
Değişime Açıklık